Aktualności

Obraz do HR Executive i GlaxoSmithKline kolejna rekrutacja pracowników - szansa na start kariery w IT!

HR Executive i GlaxoSmithKline kolejna rekrutacja pracowników - szansa na start kariery w IT!

Z początkiem sierpnia rozpoczął się kolejny projekt, w którym konsultanci HR Executive współpracują z GSK przy rekrutacji pracowników IT do Business Service Center w Poznaniu. Tym razem jest on skierowany do osób rozpoczynających swoją karierę bądź pragnących zmienić jej bieg.

Czytaj więcej
Obraz do „Dracula powstał z grobu”, czyli jak skutecznie się komunikować, by pokonać trudności

„Dracula powstał z grobu”, czyli jak skutecznie się komunikować, by pokonać trudności

W dniach 23 – 24 października, dla naszego Klienta, Marmite S.A., przeprowadziliśmy warsztaty z zakresu efektywnej współpracy oraz komunikacji interpersonalnej. W treningu kompetencji miękkich wzięli udział członkowie dwóch działów firmy: Działu Planowania oraz Customer Service. Nabyte kompetencje oraz kreatywność ćwiczyliśmy również w terenie.

Czytaj więcej
Obraz do Poszło jak z górki - I edycja szkoleń otwartych za nami.

Poszło jak z górki - I edycja szkoleń otwartych za nami.


W drugiej połowie października zakończyliśmy I edycję szkoleń otwartych z zakresu Metod i Narzędzi Rekrutacji oraz Assessment Center – Skuteczne Metody Oceny Kompetencji. Tym samym rozpoczęliśmy cykl szkoleń adresowanych dla każdego, komu zależy na poszerzeniu swoich kompetencji w obszarze HR.

Czytaj więcej
Obraz do HR Executive aktywnie wspiera transformację i rozwój międzynarodowych struktur GlaxoSmithKline

HR Executive aktywnie wspiera transformację i rozwój międzynarodowych struktur GlaxoSmithKline

Z końcem września zakończyliśmy projekt rozwoju usług IT realizowanych przez Poznań Business Service Center GlaxoSmithKline. Był to już drugi projekt, w którym konsultanci HR Executive współpracowali z GSK przy rekrutacji pracowników IT, po tym jak 10 lat temu braliśmy aktywny udział w powstawaniu struktur IT w Poznaniu.

Czytaj więcej
Obraz do HR Executive wspiera Poznań Business Service Center GSK (BSC)

HR Executive wspiera Poznań Business Service Center GSK (BSC)

W styczniu 2015 roku wspólnie z naszym Klientem, firmą GlaxoSmithKline – liderem rynku farmaceutycznego oraz wielokrotnym laureatem tytułu Pracodawcy Roku – rozpoczęliśmy wsparcie projektu rozwoju usług realizowanych przez Poznań Business Service Center GSK (BSC).

Czytaj więcej