Aktualności

Poszło jak z górki - I edycja szkoleń otwartych za nami.


W drugiej połowie października zakończyliśmy I edycję szkoleń otwartych z zakresu Metod i Narzędzi Rekrutacji oraz Assessment Center – Skuteczne Metody Oceny Kompetencji. Tym samym rozpoczęliśmy cykl szkoleń adresowanych dla każdego, komu zależy na poszerzeniu swoich kompetencji w obszarze HR.

Dwudniowe szkolenia prowadzone były przez trenerów posiadających bogate doświadczenia w zakresie stosowania w praktyce różnych narzędzi HR. Naszymi uczestnikami byli pracownicy dużych firm m.in. Volkswagen Group Polska oraz Wrigley oraz osoby reprezentujące agencje doradztwa personalnego - osoby z wieloletnim doświadczeniem oraz rozpoczynające swoją przygodę w branży HR.

Najważniejszym jest dla nas, aby zrozumieć potrzeby osób, które uczestniczą w szkoleniu. Dlatego elastycznie podchodzimy do wszelkich sugestii i już na początku szkolenia ustalamy, który z obszarów mamy szczególnie pogłębić. A dzięki temu, że nasze szkolenia mają formę warsztatów, nasi uczestnicy mieli możliwość stosowania podczas nich nowo poznanych technik w praktyce.

Osoby uczestniczące w szkoleniach nabyły umiejętności niezbędne do efektywnego zaplanowania oraz przeprowadzenia z sukcesem procesu rekrutacji oraz sesji AC. Dużym plusem dla naszych uczestników okazała się możliwość spotkania z osobami z różnych branż, zajmującymi się na co dzień obszarem zarządzania zasobami ludzkimi oraz szansa na wzajemną wymianę doświadczeń i dzielenie się best practice.

Były to intensywne dni, dlatego szczególnie nam miło, że otrzymaliśmy bardzo pozytywny feedback odnoszący się do dobrej organizacji samego szkolenia, wartości przekazanej wiedzy merytorycznej, a szczególnie pokazujący aktywne odpowiadanie przez nas na potrzeby samych uczestników.

Z przyjemnością informujemy, że już w marcu 2016 roku, ruszamy z kolejną edycją Szkoleń Otwartych. Tym razem zostanie ona poszerzona o trzeci obszar - Projektowanie i Wdrażanie Systemu Okresowych Ocen Pracowniczych.