Volkswagen Group Polska

Spółka Volkswagen Group Poiska (VGP) jest największym importerem sześciu marek samochodów, której przyświeca misja bycia najlepszą grupą motoryzacyjną w Polsce. Aby osiągnąć ten cel, Spółka bardzo starannie dobiera swoich dostawców, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie. Dostawcą, który spełnił te wymagania w zakresie usług doradztwa personalnego, jest firma HRE, z którą VGP współpracuje od roku 2013.
Obraz do Volkswagen Group Polska
Firma HRE wspiera VGP w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych, a także weryfikacji kompetencji w procesach wyboru kadry zarządzającej (Assessment Center) oraz w procesach rozwojowych (Development Center).

Usługi świadczone przez HRE odznaczają się wysoką jakością i profesjonalizmem, a także terminowością. Firma HRE aktywnie i elastycznie reaguje na zgłaszane przez VGP potrzeby, a konsultanci utrzymują dobrą komunikację i wysokie zaangażowanie w realizowane projekty.

Usługi świadczone przez HRE łączą  doświadczenie i  wiedzę konsultantów z zakresu rozwiązań HR z standardami i rozwiązaniami stosowanymi przez \/GP, uwzględniając wartości firmy.

Mając na uwadze dotychczasową współprace, rekomenduję HRE jako solidnego dostawce i partnera w zakresie wsparcia polityki HR w organizacjach.


Z poważaniem,

Anna Śmilecka - Wiecheć  Kierownik ds. Personalnych

http://www.vw-group.pl/
Pobierz skan oryginalnego dokumentu