Szkolenia otwarte

To ludzie, za którymi stoją określone kompetencje, budują sukces firmy. Aby wzmacniać i rozwijać kompetencje, nieodzowne jest ich doskonalenie. Poprzez szkolenia przyspieszamy rozwój ludzi w organizacji, pomagając przełożyć ich potencjał osobisty na grunt zawodowy.

Obrazek do Szkolenia otwarte

Metody i Narzędzia Rekrutacji

Grupa docelowa:

Osoby odpowiedzialne w firmach za planowanie, prowadzenie i nadzór procesów rekrutacji. Pracownicy działów HR, Menadżerowie, Własciciele firm.

Termin i lokalizacja:

11-12 kwiecień 2019 (2 dni), Poznań

Rekrutacja to jeden z najbardziej strategicznych obszarów zarządzania zasobami ludzkimi. Doskonalenie kompetencji w tym zakresie to konieczność dla każdej rozwijającej się organizacji. Szkolenie ma charakter zarówno teoretyczny jak i warsztatowy. Po jego ukończeniu nabędziesz usystematyzowaną wiedzę oraz warsztat narzędziowy do rozwijania praktycznych umiejętności niezbędnych do prowadzenia i nadzorowania całego procesu.

Assessment Center – Skuteczne Metody Oceny Kompetencji

Grupa docelowa:

Osoby odpowiedzialne w firmach za planowanie, prowadzenie i nadzór procesów rekrutacji oraz ewidencję zasobów i planowanie ścieżek kariery w organizacji. Pracownicy działów HR, Menadżerowie zespołów.

Termin i lokalizacja:

19-20 marzec 2018 (2 dni), Poznań

Chcesz podejmować własciwe decyzje w procesie wyboru najlepszych kandyatów? To szkolenie zaprojektowaliśmy tak, aby było solidną podstawą do wdrażania badania kompetencji metodą Assessment Center. Szkolenie ma charakter zarówno teoretyczny jak i warsztatowy. Po jego ukończeniu nabędziesz usystematyzowaną wiedzę oraz warsztat narzędziowy do rozwijania praktycznych umiejętności niezbędnych do prowadzenia i nadzorowania całego procesu.