Aktualności

HRE aktywnie wspiera transformację i rozwój międzynarodowych struktur GlaxoSmithKline

Z końcem września zakończyliśmy projekt rozwoju usług IT realizowanych przez Poznań Business Service Center GlaxoSmithKline. Był to już drugi projekt, w którym konsultanci HRE współpracowali z GSK przy rekrutacji pracowników IT, po tym jak 10 lat temu braliśmy aktywny udział w powstawaniu struktur IT w Poznaniu.

Od początku stycznia nieprzerwanie przez 9 kolejnych miesięcy nasi konsultanci wspierali kadrę managerską GlaxoSmithKline w weryfikacji kompetencji kandydatów na stanowiska z poziomu od analityków, przez specjalistów, ekspertów, liderów, managerów, po dyrektora w różnych obszarach znajdujących się w strukturze Działu IT. W ciągu tego okresu z sukcesem zakończyliśmy realizację procesów rekrutacyjnych na 78 stanowisk, wzmacniając w ten sposób funkcjonujące zespoły polskich managerów oraz uczestnicząc aktywnie w rozwoju międzynarodowych zespołów zarządzanych przez managerów z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Dzięki sprawnemu i skutecznemu wsparciu udzielonemu naszemu Klientowi w ramach transformacji, Dział IT może jeszcze efektywniej świadczyć usługi dla ponad 100 oddziałów GSK na całym świecie, zapewniając komfort pracy dla przeszło 100 000 pracowników organizacji.

Jednocześnie kontynuujemy ścisłą współpracę w firmą GlaxoSmithKline, prowadząc  trzeci rok z rzędu procesy rekrutacyjne związane z rozwojem Działu Global Regulatory Platforms and Delivery, co zaowocowało dotychczas zatrudnieniem 40 nowych pracowników.

Aktualnie, w związku z dalszą ekspansją w tym obszarze, poszukujemy kolejnych osób, które chciałyby po zakończeniu studiów zrobić pierwszy krok i rozpocząć swoją karierę zawodową na stanowisku Junior Regulatory Specialist, na którym, dzięki wsparciu dedykowanego mentora, będą mogły poszerzać swoja wiedzę i zdobywać praktyczne doświadczenie w międzynarodowym środowisku, pozwalające w przyszłości stać się ekspertem w dziedzinie Regulatory Affairs.