Aktualności

HRE i GlaxoSmithKline kolejna rekrutacja pracowników - szansa na start kariery w IT!

Z początkiem sierpnia rozpoczął się kolejny projekt, w którym konsultanci HRE współpracują z GSK przy rekrutacji pracowników IT do Business Service Center w Poznaniu. Tym razem jest on skierowany do osób rozpoczynających swoją karierę bądź pragnących zmienić jej bieg.
Business Service Centre (BSC) jest jednym z sześciu ośrodków, znajdujących się na całym świecie w tym m.in. w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Malezji. BSC odpowiedzialne jest za zarządzanie infrastrukturą oraz procesami IT.  Usługi pracowników z BSC Poznań docierają do ponad 100 oddziałów GSK na całym świecie, obsługując łącznie około 100 000 pracowników GSK.

Nasi konsultanci uczestniczą w weryfikacji kompetencji kandydatów w celu dostarczenia jak najbardziej odpowiednich pracowników dla międzynarodowych zespołów zarządzanych przez managerów z Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii.

Obecnie w związku z dalszą ekspansją BSC trwa rekrutacja 30 osób, które po zakończeniu studiów lub też studiując zaocznie chciałyby rozpocząć swą karierę w firmie będącej wieloletnim laureatem tytułu Pracodawcy Roku jakim jest GlaxoSmithKline. Pod okiem doświadczonych mentorów oraz w fazie kompleksowych szkoleń, pracownicy na stanowiskach IT Service Specialist zyskają wiedzę i umiejętności w następujących obszarach:
 
  • AEM (Adobe Experience Manager) – dla osób zainteresowanych web developingiem lub administrowaniem systemu Linux/Unix,
  • Artwork and Packaging Systems Service – stanowiska skierowane do osób pragnących poznać unikalne w skali aplikacje do zarządzania cyklem życia wszystkich opakowań GSK,
  • BI (Business Intelligence) – dla osób, które posiadają zdolności analityczne, zainteresowanych data mining, które chcą wspierać swoją pracą biznes,
  • AMS (Manufacturing Execution System) i CMMS (Computerized Maintenance Management Systems)  – dla osób chcących rozwijać i wspomagać systemy globalnego wsparcia procesów produkcji.